Web Analytics
BallinaSHOWBIZMe kë e hëngri darkën e ditëlindjes Bafte?

Me kë e hëngri darkën e ditëlindjes Bafte?

Bafte Shala dje ka pasur një ditë të veçantë, ajo ka festuar ditëlindjen dhe që nga ndërrimi i datave, ka pranuar urime të shumta nga njerëzit e saj të zemrës.

Po ashtu, që nga mesnata, për të ka nisur festa.

Në Instastory, ajo ka hedhur disa fotografi ku shihet se doli për darkë me dikë, por, nuk tregoi se me kë.

Edhe në Instagram, Bafte ka hedhur disa fotografi ku dukej mjaft terheqese./Syri Kosova

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit