“Më ke provokuar”, Arjola dhe Graniti me tone të ashpra drejtuar njëri-tjetrit

Disa çaste më parë ndodhi një debat i ashpër mes Arjolës dhe Granitit.

Graniti u shpreh se Arjola e ka provokuar atë në disa raste të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Kjo ‘akuzë’ bëri që aktorja e njohur shqiptare të shpërthente ndaj Granitit.

Duke i thënë atij se ajo as nuk e sheh atë dhe se kjo që Graniti po thotë nuk janë aspak të vërteta.

Ndërsa ky debati qoi që edhe një debat tjetër të ndodhte, mes Granitit dhe Semit ku Graniti u shpreh se edhe Semi ishte ajo e cila e provokoi e para.

Graniti vazhdoi duke ‘akuzuar’ edhe banorë të tjerë, Einxhel Shkirën ku i tha se edhe ajo e kishte provokuar ndonëse ai deshi shoqëri nga ajo pasi ata kanë shoqëri të përbashkët./Lajmi/