Me këmbë përpjetë, Arta Nitaj i tregon vithet gjigante

Arta Nitaj edhe këtë mbrëmje ka publikuar një foto plot stil.

Ajo është shfaqur e veshur bukur ku ka pozuar në një ulëse.

Arta, merr vëmendjen me këmbët joshëse teksa i ka ngritur paksa lart dhe ka pozuar.

Fotografinë e ka postuar në Instagram, duke marrë komente të shumta pozitive.