Me këmbë përpjetë, Morena zbulon tatuazhin e saj më të ri

Morena Taraku është fotografuar edhe një herë tejet e ‘hot’.

Morena një nga emrat më të komentuar në media rozë, flitet shumë për jetën që bën si dhe për pamjen atraktive.

Së fundi, ka treguar tatuazhin e saj më të re.

Ajo ka postuar dy fotografi duke reklamuar tatuazhin e ri në pjesën e pasme të veshit ku shkruan fjala “Fantasy”./blic