Web Analytics
BallinaSHOWBIZMe këngë e tradita 'martohen' Arditi e Shkurta nga It’s my home

Me këngë e tradita ‘martohen’ Arditi e Shkurta nga It’s my home

Sonte në It’s my home, banorët kanë organizuar dasmë.

Pasi Arditi dhe Shkurta shpalosën ndjenjat për njëri tjetrin.

E pas kesaj banorët vendosën t’i martonin.

Nuk mungoi fustani i bardhë, dhe kostumi i dhëndrit.

Me këngë e valle filluan, dasmën e tyre.

Por, sa e vërtet kjo dasmë apo vetëm inskenim, kjo mbetët të shihet.

Shkurta dhe Arditi duket se po e shijojnë dasmën e tyre nën tingujt e tupanëve./insajderi

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit