Me kërthizën zbuluar Ana Kauri shfaqet kaq atraktive

Ana Kauri ishte mbrëmë e ftuar si mysafirë në Përputhen Prime.

Ish konkurrentja e këtij emisioni tregoi nostalgjinë që kishte për emisionin duke u dhënë këshilla vajzave që tashmë janë konkurrente aty, shkruan InfoKosova.

Më vonë ajo postoi një video nga dukja në kishte në emision.

Dhe sigurisht duket mjaft atraktive veshur në komplete të zeza me kërthizen zbuluar./InfoKosova/

Shiko videon: