3.3 C
Kosovo
E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina KURIOZITETE Me këta tre përbërës mund të përgatisni viagra natyrale në kushte shtëpije

Me këta tre përbërës mund të përgatisni viagra natyrale në kushte shtëpije

Krejt çka ju duhet janë tre përbërës që të gjithë i kemi më shtëpitë tona.

Një nga përbërësit më të shëndetshëm në botë është shalqiri.

Kështu, i kombinuar me dy përbërës të tjerë mund të jetë kombinimi perfekt i kënaqësisë.

Për këtë shkak ju prezantojmë recetën për përgatitjen e viagrës natyrale:

Përbërësit:

¼ e shalqirit

1 limon

1 shegë

Përgatitja:

Përzini mirë të gjithë përbërësit në mikser.

Vendoseni lëngun në një shishe dhe futeni në frigorifer.

Përdorimi:

Konsumoni 1/3 të një filxhani të lëngut në mëngjes në stomak të zbrazët.

Njëjtë veproni edhe para darkës.

Kjo viagra e bërë në shtëpi mund të përdoret nga secili, i secilës moshë dhe gjini.

608,993FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Merkel: Vendet e BE-së të bashkëpunojnë për ndryshimin e klimës

Shtetet anëtare të Bashkimit Evropian duhet të veprojnë së bashku kundër ndryshimit të klimës, nëse dëshirojnë të luajnë një rol kryesor në këtë çështje,...
web
analytics