Me këtë datë publikohet bashkëpunimi mes Dafina Zeqirit dhe Cricket

Kënga e re e Dafina Zeqirit publikohet këtë javë.

Dafina Zeqiri përkundër pandemisë nuk po e ndal hovin e punës, këngëtarja ka konfirmuar se nesër publikohet kënga e saj e re, shkruan lajmi.net.

Për këtë projekt ajo ka punuar me njërin prej producentëve më të mirë në Cricket Music, kënga titullohet ‘Një herë në jetë’ dhe nesër nga ora 15:00 lansohet në Youtube.

Kujtojmë se Duffy dhe Cricket kishin punuar edhe në disa projekte së bashku të cilat kishin rezultuar me sukses.