Me këtë dukje, Duda Balje si vajzë e re

Duda Balje ka mahnitur me foton e fundit.

Ajo është rregulluar kaq bukur sa duket si të jetë vajzë e re, shkruan InfoKosova.

Me flokët kaqurrela dhe grim më të theksuar ajo po bën dritë.

Si gjithmonë nuk munguan komentet e mira nga ana e ndjekësve./InfoKosova/