Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Me këtë foto Arta Nitaj ngrit temperaturat nga 35 në 65 grad, flak krejt

Arta Nitaj ditëve të fundit po shijon të tjera pushime verore.

Bukuroshja nga Peja si destinacion të radhës ka përzgjedhur jugun e Shqipërisë dhe nga atje nuk kanë munguar pozat joshëse.

Në disa imazhe të reja që ndau me admiruesit e saj, Arta natyrisht vuri në pah format e saj fizike.

Në foto ajo shihet e veshur me bikini, ndërsa mbante edhe një mbulesë plazhi me ngjyrë të bardh rreth të pasmeve.

Në një tjetër fotografi që ajo shpërndau në InstaStory, zeshkania shihet e veshur me një fustan shumëngjyrësh me shpinë të hapur, teksa provokoi me të pasmet para kamerës.

Arta u shfaq në formë të mrekullueshme, teksa nuk munguan as komentet e shumta nga ana e fansave të saj.

Ndryshe, Artën për herë të fundit në një projekt televiziv u shfaq në serialin vendor “Sha je be tu folën”.

Shiko foton:

Të fundit