Web Analytics
BallinaUncategorizedMe këtë fotografi Big Mama ia uron Robertit ditëlindjen

Me këtë fotografi Big Mama ia uron Robertit ditëlindjen

Në shumë raste Roberti dhe Big Mama e dëshmojnë që kanë raportë të mira shoqërie.

Pasi që të dy kanë profesionin e njejtë, këngëtaret në fjalë shpesh ndodhen së bashku duke u shfaqur në koncerte e mbrëmje të ndryshme.

Sot, në ditëlindjen e Robertit këngëtarja e uroi me një foto të bukur kolegun e saj.

Afërsia në këtë foto dëshmon më së miri raportin që kanë në mes veti dy këngëtarët e njohur.

Kujtojmë, Roberti disa muaj më parë është ndarë nga Nora, me të cilën tashmë kanë vajzën Renen./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit