Me këtë fotografi, gruja e Dautit iu lë gojë hapur

Lola Haradinaj ndonëse jo artiste, ajo shpesh zë një vend të veçantë në mediat rozë.

Bashkëshortja e deputetit të AAK-së, Daut Haradinaj shquhet për format dhe stilin unik që e karakterizon.

Së fundmi, ajo ka publikuar një ‘selfie’ ku duket mjaft e bukur dhe me shumë stil./Blic/