Web Analytics
BallinaSHOWBIZMe këtë fustan lëkure Yllka duket kaq tërheqëse

Me këtë fustan lëkure Yllka duket kaq tërheqëse

Yllka Kuqi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Tashmë emri i saj është i njohur gjerësisht edhe për interpretimin e muzikës popullore dhe atmosferen që krijon në dasma e ahengje.

Këngëtarja Yllka Kuqi interpreton në mënyrë të shkëlqyer.

Por krahas kësaj edhe kujdeset të duket bukur.

Yllka Kuqi me linjat perfekte që ka arrin që të pozojë gjithmonë në mënyrë perfekte.

Ajo me rregullimin që bën, çdo herë shkëlqen dhe nuk mungon me imazhe të shumta në rrjete sociale.

Në një fotografi të fundit, me fustanin krejt lëkurë këngëtarja bën dritë.

Mos të harrojmë, Yllka kudo që merr pjesë e ndez atmosferën me zërin unik që ka./kosovarja

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit