Web Analytics
BallinaSHOWBIZMe këtë "gabim" Enca sapo konfirmoi se është në një lidhje dashurie?

Me këtë “gabim” Enca sapo konfirmoi se është në një lidhje dashurie?

Enca është një ndër personazhet më dinamikë të showbiz-it shqiptarë.

Edhe pse shumë e drejtpërdrejtë dhe pa komplekse, një ndër temat për të cilat këngëtarja nuk ka dashur kurrë të japë infromacion është jeta private.

E pyetur shpheshhere për këtë temë, Enca është shprehur se nuk ka pasur asnjë lidhje dashurie.

Por duket se së fundmi gjërat kanë ndryshuar dhe këtë na e tregoi vetë artistja.

Enca ka postuar një foto në Instastory ku shfaqet duke mbajtur në dorë një pusullë romantike në të cilën shkruhet:

“Faleminderit që je e imja”

“Të zgjohesh kështu”, ka shkruar Enca mbi foto.

Meqë konfirmimin e morëm që Enca “është e dikujt”, tani jemi gjithë sy e vesh për të zbuluar personin në fjalë.

Shiko postimin:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit