Me këtë kombinim në veshje, Kaltrina Mikushnica ja ka qitë pikën

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtë.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Ajo sot ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur shkurt me shumë stil.

E kombinuar me shije, Kaltrina po shkëlqen në këtë pamje.

Ajo po duket një zonjë e vërtetë në këtë pamje. /ora

shiko foton: