Web Analytics
BallinaSHOWBIZMe këtë lloj veshje se kemi parë asnjëherë, kaq ndryshe duket Nora

Me këtë lloj veshje se kemi parë asnjëherë, kaq ndryshe duket Nora

Nora Istrefi është një nga këngëtaret më të komentuara dhe jo vetëm për profesion.

Jeta e saj private prej vitesh është në fokus të mediave rozë.

Por, së fundmi ajo ka publikuar një video ku merrë vëmendje me veshjen.

Pasi jemi mësuar ta sohim me rroba të ngushta e të hapur ajo ka befasuar kur u shfaq në këtë fustan./InfoKosova/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit