Me këtë pamje Elita do ta ‘shkrijë’ burrin e saj

Elita Rudi, është moderatorja e njohur që bëri bujë të madhe me lidhjen e saj me reperin, Gjiko.

Lidhja e saj u komentua aq shumë, saqë Elita pothuajse ishte çdo ditë pjesë e mediave rozë.

Dashuria e tyre u forcua, kur në jetë erdhën dy fëmijët e tyre, Zëri dhe Bota, krahas kujdesit për dy fëmijët e saj, Elita shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo se fundim ka publikuar një foto ku shfaqet sapo ka dal nga salloni i ondulimit, e grimin që ka vë në fytyrë, Elita po duket si arabe. /ORAinfo/