Lola Haradinaj ka krijuar një imazh prej zonje, shkruan “InfoKosova”.

Lola dhe Daut Haradinaj janë në një lidhje të gjatë, ata tash e sa kohë janë edhe të martuar dhe kanë krijuar familje.

Por, Lola e bukur, nuk ndihet si nënë tradicionale, ajo duket një grua shumë moderne dhe e cila e ndjek trendin në stil e në veshje.

Së fundmi e shohim Lolën në një veshje shumë me shije, ndërsa vet moderatorja fotografinë e shoqëron me këto fjalë: “E dua kur më quan Señorita…”./InfoKosova/