Web Analytics
BallinaSHOWBIZMe këtë pamje Mimoza Mustafa i bën konkurrencë edhe vajzës së saj!

Me këtë pamje Mimoza Mustafa i bën konkurrencë edhe vajzës së saj!

Këngëtarja e njohur kosovare, Mimoza Mustafa, ka kohë që nuk e kemi parë në ekranet televizive.

Mirëpo, duket se ajo është kthyer dhe ka marrë pjesë në emisionet festive që janë organizuar javët e fundit.

Ajo për çka mediat kanë folur ditëve të fundit është për ndryshimin e saj në pamjen e saj.

Mimoza se fundmi ka publikuar një foto ku tregon që sapo ka dalë nga salloni i ondulimit.

E rregulluar bukur dhe me stil, Mimoza po shkëlqen.

Me këtë pamje, Mimoza do t’i bëjë konkurrencë edhe vajzës së saj. /ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit