Më këtë paraqitje Lori po duket si pehri

Lori Hoxha përveç si trashëgimtarja e Top Channel njihet edhe si blogere.

Bukuroshja shqiptare është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale dhe komentohet vazhdimisht për dukjen e saj.

Lori paraqitet çdo herë me shumë stil dhe unike, por këtë herë ka mahnitur me ndryshimin.

Me flokë të gjata bionde dhe grim më të theksuar se zakonisht, Lori dukej tërë shkëlqim.