Web Analytics
BallinaSHOWBIZMe këtë stil, Arjola po duket më e re

Me këtë stil, Arjola po duket më e re

Arjola Demiri, ishte njëra nga konkurrentet e njohura që mori pjesë në Big Brother Vip.

Madje, ajo më vonë mori vëmendjen më të madhe, duke u radhitur si personazhet më të përfolura e më të dashura, shkruan ORAinfo.

Ani pse nuk arriti në finale, Arjola nga ai format fitoi një banesë për fëmijët e saj.

Tani, ajo po i shijon ditët më të bukura pranë peronave që i do.

Së fundmi Arjola është shfaqur me një stil të ri dhe duket shumë më e re./ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit