Web Analytics
BallinaSHOWBIZMe këtë veprim, Rita e rrezikon jetën e saj dhe të Fidanit

Me këtë veprim, Rita e rrezikon jetën e saj dhe të Fidanit

Rita Haziri, është njëra nga këngëtaret më të dashura shqiptare, qe me lansimin e këngëve të para, ajo ra në sy të publikut për zërin dhe natyrisht edhe për bukurinë e saj.

Por, ajo çfarë e karakterizoj Ritën, ishte këndimi dhe sjellja e projekteve në çift, së bashku me Fidan Gashin, ani pse fillimi i tyre ishte vetëm miqësie, dyshja më vonë u konkretizuan në çift së vërteti.

Ata po vazhdojnë të jetnë shumë të lumtur në krahët e njëri – tjetrit, Rita se fundmi ka publikuar disa foto me Fidanin, derisa ky i fundit ishte duke drejtuar veturën.

Ajo madje e ka de tyruar Fidanin të shikoj në drejtim të telefonit derisa ‘shkrepte’ foto, me këtë veprim Rita ka rrezikuar shumë./ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit