Me këtë veshje provokuese shfaqet në ‘Sunny Hill’ gruaja e Ermalit

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë.

Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet, përcjell ORAinfo.

Ajo mbrmë ka marrë pjesë në festivalin që po mbahet në Prishtinë ‘Sunny Hill’.

Ariana ka zgjedhur që të vishet goxha provkuese në këtë mbrëmje.

Me një bluzë në formë të riçipetave, Ariana shfaqet super joshëse. /ORAinfo/

Shiko videon: