Me këtë veshje Rozana tregon se është një goxha zonjë me gusto

Rozana Radi ka ardhur me një veshje shumë të bukur e me shumë shije, shkruan “InfoKosova”.

Ajo ka kombinuar ngjyrat mes të zezës dhe të kuqes, ku nuk ka munguar as ngjyra e bardhë.

Rozana me këtë pamje paraqitjet afër detit ku duket se ka dal që të relaksohet sado pak në këto ditë me temperatura të ulëta.

Me pamjen e saj Rozana na tregon se ka gusto për veshjen dhe stilin e saj./InfoKosova/