Web Analytics
BallinaUncategorizedMe këtë video Sinani tregon se gruaja e tij Andrra rri natë...

Me këtë video Sinani tregon se gruaja e tij Andrra rri natë e ditë në internet

Sinani dhe Andrra kanë dëshmuar gjithmonë se kanë raporte të shkëlqyeshme mes vete.

Ata asnjëherë nuk janë përfolur për skandale mirëpo gjithmonë vetëm pr gjëra të bukura, shkruan InfoKosova.

Andrra mbrëmë ka postuar një video interasante që Sinani e kishte bërë për shaka.

Me disa vargje që ai i këndon thotë se nusja e tij rri natë e ditë në internet./InfoKsova/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit