Me këto dy frikë jeton Mozzik

Reperi i njohur Mozzik ka lansuar albumin e tij të ri madje edhe ka filluar ta shprëndajë falas, por aksioni i policisë ia ndërpreu aktivitetin reperit.

Por, Mozziku është tip që nuk dorëzohet lehtë dhe këtë e ka dëshmuar me dhjetëra e qindar herë.

Me siguri që pas pandemisë prapë do e gjejë një zgjidhje që albumi të bie në duart e fansave.

Ndonëse shquhet për guximin e tij, ka raste kur edhe Mozzik ka frikë.

Me anë të një foto, reperi ka treguar dy frikërat e tij.

“I kam frikën dy gjërave në këtë jetë Zotin nalt dhe vetes poshtë!!, shkruan në storien e tij Mozziku.

Ndryshe, rikujtojmë se bashkëpunimet me Kiden janë duke i sjellur shumë sukses./Kosovarja/