Me këto fjalë të ëmbla Ariana uron të birin për ditëlindje

E gjithë familja Fejzullahu tashmë janë pjesë e medieve rozë, duke qenë gjithmonë qendër e vëmendjes.

Kudo që shkojnë, pas çdo veprimi e gjithë familja kalojnë në lajm.

Sot, feston ditëlindjen djali i Ermalit e për këtë ditë ai qysh në mëngjes ka pranuar urime të shumta nga familjarët.

Pa dyshim, ai që veçohet më shumë është nga nëna e tij, Ariana me pak fjalë i uroi të gjitha të mirat për të birin.

Më poshtë mund ta shihni imazhin dhe shkrimin e saj të plotë. /Kosovarja/