Me këto fjalë uron Meda nënën për ditëlindje

Këngëtari i njohur Meda sot ka uruar nënën e tij për ditëlindje.

Përveç fjalëve me vlerë, ai ka bashkuar edhe një foto të bukur me të, shkruan “Kosovarja”.

‘Urime ditëlindjen nana ime të uri jetë të gjatë dhe të lumtur pranë neve, të duam’, ka shkruar Meda në imazhin e postua.

Menjëherë pas publikimit, ai ka pranuar komente të shumta urimi nga miqt dhe familjarët që ka në Instagram.