Me kilogram më pak, këtë pamje kishte dikur Ronela

Ronela Hajati është kthyer në kohë për ta publikuar një foto me të cilën dëshmon se ka qenë gjithmonë seksi.

Këngëtarja Ronela Hajati në llogarinë e saj në Instagram me ndjekësit e kishte ndarë një foto në të cilën duket tejet seksi.

Ky imazh është realizuar vite më parë dhe këtë e ka treguar vetë Ronela pranë postimit.

Në foton e postuar Ronela duket tejet seksi dhe po ashtu energjike.

Kjo nuk është ndonjë suprizë pasi këngëtarja njihet si person i tillë./InfoKosova/

Shiko foton: