Me kryq në qafë dhe dekoltenë e hapur, Rovena Stefa uron Fitër Bajramin: Përhajër Bajrushi

Fjolla Morina së fundmi ka takuar këngëtaren nga Shqipëria, Rovena Stefën me të cilën ka ndarë dhe disa video të publikuara në rrjete sociale.

Në njërën nga këto video Rovena Stefa me të qeshur uron edhe festën e Fitër Bajramit, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Derisa shfaqet me kryqin në qafë dhe dekoltenë e hapura, Stefa ka uruar besimtarët mysliman në këtë ditë.

“Përhajër dhe ishalla sa më mbarë të gjithëve”, tha këngëtarja nga Shqipëria.