Më në fund Bora Zemani reagon ashpër pas lajmeve për afrimitetin mes ish të dashurit dhe shoqes së saj

Donald Veshaj, ish i dashuri i Bora Zemanit, dhe Semi Jaupaj, shoqja e ngushtë e moderatores, janë parë shumë të afërt gjatë qëndrimit në shtëpinë më të famshme shqiptare.

Për këtë tani ka reaguar edhe vetë Bora Zemani, e cila ka thënë se Semi dhe Donaldi janë njohur prej saj.

Moderatorja ka shkruar se asgjë se miqësi mes tyre nuk ka dhe se asnjëri nga ta nuk do provonte diçka më shumë.

Zemani gjithashtu ka thënë se me Donaldin është ndarë prej kohësh por që gëzojnë respekt të madh për njëri-tjetrin.

Ndryshe, Bora dhe Donaldi kanë qenë në lidhje dashurie për tri vite.

Lexo më poshtë reagimin e Borës: