Web Analytics
BallinaSHOWBIZMë në fund Capital T flet për lidhjen me modelen Adrola Dushi

Më në fund Capital T flet për lidhjen me modelen Adrola Dushi

Thuhet se po e shijon romancën me Adrola Dushi.

E kemi fjalën për Capital T.

Reperi i njohur kosovar dhe bukuroshja nga Shqipëria janë kapur mat disa herë.

Por asnjëri nuk e pohoi se mes tyre ka lindur dicka më shumë se thjesht miqësi.

I ftuar në nje interviste se fundi ai nuk kishte si mos te pyetej per Adrolen.

Artisti nuk pati mundësi që ta anashkalojë këtë cështje e cila diskutohet qe 1 vit me radhë.

A është në lidhje me femrën më të bukur shqiptare?

Ndiqni intervistën e mëposhtme dhe mësoni raportin e tyre. /nzoom

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit