Web Analytics
BallinaUncategorizedMë në fund cika e Nysretit zbulon gjoksin dhe barkun

Më në fund cika e Nysretit zbulon gjoksin dhe barkun

Biona nuk njihet për ndonjë profesion në jetën e saj, përveç si vajza e madhe e këngëtareve Nysret e Merita Muciqi.

Biona vazhdon të pëlqehet vetëm në rrjete sociale, shkruan InfoKosova

Është fytyra e saj ajo e cila publikohet cdo ditë në instagram, e rregulluar deri në detajin e saj të fundit.

Këtë herë Biona ka publikuar edhe trupin, një gjë që e bënë shumë rrallë./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit