Web Analytics

Më në fund e ndau mendjen, Sara vulos raportin me Ledrin

Botuar nga: InfoKosova

Janë përfolur për një ndarje e madje me sherr.

Bëhet fjalë për Sara Hoxha dhe Ledri Vula.

Ata po kalojnë një krizë e cila po përcillet negativisht nga të gjitha mediat rozë duke u aluduar se çifti i njohur po xhelozojnë tek njëri-tjetri.

Detajet e plota i kuptoni në insertin e plotë. /nzoom.

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT