Më në fund kthehet në Vushtrri gruaja bukuroshe e Milotit

Belkiz Kera, vushtrriasja e bukur u bë shumë shpejt e njohur në mesin tonë, shkruan “InfoKosova”.

Belkiz famën më të madhe e arriti në krahë të shoqit të saj, sportistit të njohur Milot Rashica.

Miloti e Belkiz, janë një çift modern dhe janë edhe të pashëm.

Por, më shumë merrë vëmendje nusja e Milotit me paraqitjet e saj.

Pas pushimeve që paën që të dy bashkë, Belkiz më në fund është kthyer në qytetin e saj të lindjes dhe po e shijon këtë periudhë kohore, madje ajo po na tregon edhe si po duket në vendlindje./InfoKosova/