Më në fund Leonora Jakupi publikon foto me bikini, duket e zjarrtë

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Leonora Jakupi, ka befasuar fansat e saj.

Ditë më parë ajo u kryqëzua nga fansat e saj se pse nuk publikon fotografi asnjëherë me bikini, shkruan InfoKosova.

E për shumë fansa të saj, bukuroshja nga Drenica shuajti kureshtjen.

E veshur me bikini dhe një këmishë mbi Leonora dukej mjaftë bukur./InfoKosova/