Më në fund, Loredana poston fotografin në krahët e Mozikut gjatë pushimeve

Loredana dhe Mozik duket se i dhanë vulë ribashkimit të tyre.

Ishte Loredana ajo që mbrëmë postoi disa fotografi bashkë me Mozikun nga pushimet, shkruan InfoKosova.

E ajo që u komentua më shumë ëshëtë fotografia ku ajo shihet në krahet e Mozikut.

Ata të dy kanë lansuar këngën e fundit të bashkut ndërsa janë duke punuar për album./InfoKosova/