Më në fund Njomza publikon bashkëshortin dhe ka dy fjalë për të

Njomza në shumë raste e dëshmon që është një femër e zonja, duke u njohur për duart e arta që ka.

Përveç punës, ajo komentohet shumë edhe rreth jetës që bën, duke shfaqur shpeshherë lumturinë familjare, shkruan “Kosovarja”.

Në imazhin e fundit, Njomza ka uruar bashkëshortin për ditëlindje me fjalët më të mira për të.

Theksojmë, dyshja duken perfekt në imazhet e publikuara.