Me një ‘harren’ mbi gjoks, Festa provokon shumë

Blogerja dhe moderatorja Festa Qoqaj nuk kalon ditë që nuk provokon.

Ngjashëm ka vepruar edhe sot, tek sa shfaqet duke reklamuar gjoksin e saj pa sytjena, shkruan InfoKosova.

Ajo ka publikuar disa fotografi teksa shihet me një veshje tejet të hapur të vendosur në gjoks.

Për më shumë shiko fotografitë më poshtë dhe binduni vetë./InfoKosova/