Me pallto mbi krahë, nusja e Lumi B duket kaq zonjë

Miranda është aktive në rrjete sociale.

Edhe pse kohëve të fundit ka pranuar disa kritika nga ndjekësit për veshjen ajo vazhdon me stilin e saj.

Në foton e fundit shihet e veshur me pallto sipër krahëve dhe pantollona që po duket kaq zonjë.

E thjeshtë dhe e bukur, Lumi është me fat për nusen e tij.