Web Analytics

Me pamje nga ajo Cozman prezanton të dashurën e re

Nga: InfoKosova

Verën Cozman nuk po e kalon vetëm.

Reperi që u rikthye në skenë përmes duetit me Tunën ka bërë të ditur përmes rrjeteve sociale se është në një lidhje të re.

Nga pushimet në jug, konkretisht në Dhërmi, Cozy ka publikuar një fotografi të partneres së tij që shijon diellin dhe detin nga shezlloni.

“Me pamje”, është shprehur ai.

Kujtojmë se pas këngës “I huj”, një pjesë e mediave dhe publiku i shpallën të ribashkuar Tunën dhe Cozman, detaj të cilin Prive e demantoi përmes rubrikës “E vërtetë, e pavërtetë”, duke u thirrur në burime të sigurta pranë të dy artistëve që sot janë miq e kolegë por jo më shumë.

Lidhja e fundit e Cozman është ajo me bjonden Kristina Kuka.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT