Web Analytics

Me pamje nga bregdeti, Afërdita na sjell foton e ëmbël me burrin dhe djalin

Botuar nga: InfoKosova

Afërdita Dreshaj është bërë nënë para një viti, duke sjellur ne jëtë djalin që e ka quajtur Sky Blue.

Që nga ajo kohë ajo nuk i kursen pozat e shumta pranë tij nga përditshëmria e saj.

Së fundmi publikoi një foto të bukur ku shihet krah bashkëshortit dhe djalit të tyre.

Urime dita e falënderimeve, shkruan Afërdita krahas imazhit të ëmbël.

Ku shihen me pamje nga bregdeti të kuruar deri në detaje.

Ndryshe, që nga koha kur u bë nënë Afërdita nuk ka sjellur ndonje projekt të ri.

Duket se po i përkushtohet në maksimum rritjes së djalit./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,627FansaPëlqeje
27,997NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x