Web Analytics
BallinaUncategorizedMe pamjen e re Blerona ka çfarë na tregon

Me pamjen e re Blerona ka çfarë na tregon

Blerona Zeqiri dukshëm po vërehet se ka hequr kilet e tepërta që i kishte, shkruan “InfoKosova”.

Në postimin e fundit ajo i dha vulë kësaj dileme rreth kilogramëve të saj që dikur i kishte.

Tani po duket si një “petull”.

Gjatë emisionit të saj të sotëm kishte veshur një fustan të bukur i cili e paraqiste Bleronën të tonifikuar dhe me linja përfekte.

E këto pamje që vetë Zeqiri i ka bërë publike nëpër rrjetet sociale, na bëjnë me dije se Blerona me pamjen e re po duket akoma më bukur dhe më joshëse./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

630,781FansaPëlqeje
28,195NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit