Web Analytics
BallinaUncategorizedMe pamjen e saj sonte vjen Enca si një zonjushë e bukur

Me pamjen e saj sonte vjen Enca si një zonjushë e bukur

Enca Haxhia si duket i ka hequr disa kile, shkruan “InfoKosova”.

Në paraqitjet e saj të fundit po duket më e dobët dhe me linja trupore më të theksuara.

Sonte ishte në emisionin “Shiko kush luan” dhe me këtë rast kishte bërë publike disa pamje në Instagram.

Aty Enca shihej shumë bukur dhe ajo që binin në sy ishin linjat trupore të cilat po duken përfekte./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

630,264FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit