Web Analytics
BallinaSHOWBIZMe poza nga palestra, Arta Nitaj tregon suksesin e arritur në fizikun...

Me poza nga palestra, Arta Nitaj tregon suksesin e arritur në fizikun e saj

Arta Nitaj është në mesin e femrave më të përfolura për figurën trupore.

Bukuroshja, ndiqet nga afro 340 mijë fansa në llogarinë e saj Instagram.

Modelja admirohet për linjat e fizikut të saj.

Mirëpo, për të pasur një trup të tillë të tonifikuar duhet edhe angazhim i madh në palestër,

E kete gjë që ajo e bën rregullisht.

Gjatë të mërkurës, Arta e ka publikuar një video në InstaStory, në të cilën ka pozuar nga palestra.

Me tuta dhe jelekë sportivë që ia vënë në plan të parë bukurinë trupore.

Ajo ka marrë edhe një herë pëlqimin e fansave të saj. /Telegrafi/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit