Web Analytics
BallinaSHOWBIZMe valixhe, Dafina dhe partneri i saj e filluan ditën bashkë duke...

Me valixhe, Dafina dhe partneri i saj e filluan ditën bashkë duke u nisur në udhëtim

Dafina Zeqriri dhe DJ Geek po e shijojnë lidhjen e tyre romantike pa fund.

Çifti janë gjatë gjithë kohës së bashku, e së fundi janë duke bërë edhe një udhëtim.

Ka qenë artistja ajo që ka postuar një fotografi në InstaStory ku kanë pozuar në një pasqyrë derisa shihet edhe një valixhe.

Tutje, këngëtarja ka postuar edhe një video ku ka qenë duke vozitur partneri e që bashkë me dyshen është edhe menaxheri, Pëllumb Citaku.

Si duket grupi janë nisur drejt një performance ose thjeshtë për pushime duke qenë se nuk kanë lajmëruar se do të jenë në ndonjë mbrëmje sonte.

Megjithatë ata duket se po e shijojnë shumë rrugën drejt së cilës janë nisur nuk dihet./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit