Me veshje transparente, Rita mezi mbulon gjoksin

Rita Ora kujdeset që çdo herë të sjelle trende të reja të veshjes, madje edhe nëse ato janë pak të ekzagjeruara.

29 vjeçarja edhe një postim që ka bërë së fundimi, erdhi e veshur me shumë shije, por që veshja e saj ekspozonte më shumë se që duhej.

Në një fustan shumëngjyrësh, transparent, Rita u mundua ta mbulonte gjoksin me emojis.

Përndryshe, ajo duke më në formë se kurrë më parë, atraktive dhe tejet seksi.

Rita Otra së shpejti pritet të publikoj projektin e ri muzikor.

Shiko Fotot: