Me video të nxehtë, Enca tregon gjoksin

Enca pëlqen që të tregoj format joshëse të trupit.

Zakonisht në fokus ka gjoksin gjigant.

E dhe në videon e fundit u shfaq provokuese duke reklamuar gjoksin.

Veshur në fustan të hapur poduket super e zjarrt./InfoKosova/

Shiko videon: