Me xhinse të ngushta Ariana publikon foto të nxehtë nga kuzhina

Gjithmonë mbetet si një ndër emrat më të dalluar në lajmet rozë.

Gruaja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahut rrëmben vëmendje për paraqitjet e saja, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë tejet aktive në rrjete sociale, ajo në secilin imazh shfaqet e zjarrtë.

Këtë herë, me një foto nga kuzhina me xhinse të ngushta dhe bluz të shkurtër, merr vëmendje të madhe.

Përveç saj, edhe hapësira përreth duket mahnitëse.