Web Analytics
BallinaSHOWBIZMeda dhe Lulja i 'kallin' fitilat e llampës

Meda dhe Lulja i ‘kallin’ fitilat e llampës

Meda dhe Lulja njihen si një çift që mirëkuptohen dhe kanë respekt për njëri-tjetrin, ku kjo tregohet më së miri përmes viteve jo të pakta martese.

Dashuria e tyre vihet në pah edhe më shumë kur ndonjëri ka ditë të veçantë.

Pikërisht pak ditë më parë Meda festoi ditëlindjen, por atmosfera e ahengut edhe sot po qarkullon dhe videot janë bërë virale në Tik Tok, shkruan Kosovarja.

Duke u puthur dhe shijuar në maksimum ndejën çifti shfaqet më afër dhe më në humor si asnjëherë më parë.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit